Naprzód Skalbmierz zagra w lidze w Działoszycach

Naprzód Skalbmierz wystąpi w lidze o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyce. W rozgrywkach, które startują już w najbliższą niedzielę weźmie udział pięć drużyn. W pierwszym spotkaniu Naprzód Skalbmierz zmierzy się o godzinie 16:00 z połączonymi siłami Northstaru Miechów i Kapitolu Racławice.

Skład, jaki udało się skompletować drużynie ze Skalbmierza wygląda, przynajmniej na papierze, obiecująco.

Marcin Adamus, Wojciech Wójcik, Adam Paczkowski, Łukasz Łakota, Jakub Ostrowski, Karol Grobys, Damian Śmiech, Krzysztof Borek, Marcin Szlembarski, Kamil Maj, Łukasz Pisarek, Mariusz Fasolewski, Dominik Wojtusik, Bartosz Gołębiowski, Norbert Sennik, Wojciech Ochendóżka, Przemysław Bysiński, Kamil Antos, Jakub Sobieraj