Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Shot Gun |
3:8 | Zorza Mikołajów |
||||
Gladiator Krzczonów |
11:2 | Sparta II Juniorzy |
||||
LZS Czarnocin |
4:2 | FC Koryto |
||||
Topola |
3:1 | Lewart Bejsce |
||||
Naprzód Skalbmierz |
5:3 | Nitro MK Witowianka |
||||
Na Bani |
5:3 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Naprzód Skalbmierz |
6:3 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Na Bani |
7:3 | Topola |
||||
Lewart Bejsce |
5:3 | Gladiator Krzczonów |
||||
Sparta II Juniorzy |
3:4 | Zorza Mikołajów |
||||
LZS Czarnocin |
14:5 | Nitro MK Witowianka |
||||
Shot Gun |
4:11 | FC Koryto |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zorza Mikołajów |
3:11 | FC Koryto |
||||
Lewart Bejsce |
8:2 | Sparta II Juniorzy |
||||
Naprzód Skalbmierz |
2:1 | Topola |
||||
Shot Gun |
4:5 | Nitro MK Witowianka |
||||
Gladiator Krzczonów |
1:6 | Na Bani |
||||
LZS Czarnocin |
7:3 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Shot Gun |
3:5 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Lewart Bejsce |
5:9 | Na Bani |
||||
Sparta II Juniorzy |
1:21 | FC Koryto |
||||
Zorza Mikołajów |
8:4 | Nitro MK Witowianka |
||||
Topola |
4:5 | LZS Czarnocin |
||||
Naprzód Skalbmierz |
3:2 | Gladiator Krzczonów |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LZS Czarnocin |
3:3 | Gladiator Krzczonów |
||||
FC Koryto |
8:2 | Nitro MK Witowianka |
||||
Zorza Mikołajów |
4:2 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Na Bani |
11:4 | Sparta II Juniorzy |
||||
Naprzód Skalbmierz |
6:3 | Lewart Bejsce |
||||
Shot Gun |
7:3 | Topola |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zorza Mikołajów |
7:1 | Topola |
||||
Sparta II Juniorzy |
6:5 | Nitro MK Witowianka |
||||
Shot Gun |
2:8 | Gladiator Krzczonów |
||||
LZS Czarnocin |
5:3 | Lewart Bejsce |
||||
Na Bani |
6:2 | Naprzód Skalbmierz |
||||
Edihaft Czajęczyce |
1:12 | FC Koryto |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lewart Bejsce |
4:7 | Shot Gun |
||||
FC Koryto |
9:5 | Topola |
||||
Nitro MK Witowianka |
6:3 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Gladiator Krzczonów |
2:4 | Zorza Mikołajów |
||||
LZS Czarnocin |
6:7 | Na Bani |
||||
Naprzód Skalbmierz |
8:4 | Sparta II Juniorzy |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LZS Czarnocin |
4:0 | Naprzód Skalbmierz |
||||
Sparta II Juniorzy |
0:3* | Edihaft Czajęczyce |
||||
Topola |
3:10 | Nitro MK Witowianka |
||||
Lewart Bejsce |
5:5 | Zorza Mikołajów |
||||
Gladiator Krzczonów |
3:3 | FC Koryto |
||||
Na Bani |
10:5 | Shot Gun |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nitro MK Witowianka |
3:6 | Gladiator Krzczonów |
||||
Topola |
3:2 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Shot Gun |
3:6 | Naprzód Skalbmierz |
||||
Na Bani |
8:3 | Zorza Mikołajów |
||||
LZS Czarnocin |
13:4 | Sparta II Juniorzy |
||||
FC Koryto |
3:0 | Lewart Bejsce |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LZS Czarnocin |
4:6 | Shot Gun |
||||
FC Koryto |
1:5 | Na Bani |
||||
Nitro MK Witowianka |
8:4 | Lewart Bejsce |
||||
Gladiator Krzczonów |
2:10 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Naprzód Skalbmierz |
3:2 | Zorza Mikołajów |
||||
Topola |
9:5 | Sparta II Juniorzy |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nitro MK Witowianka |
5:9 | Na Bani |
||||
Lewart Bejsce |
3:0 | Edihaft Czajęczyce |
||||
Topola |
2:12 | Gladiator Krzczonów |
||||
FC Koryto |
5:3 | Naprzód Skalbmierz |
||||
Zorza Mikołajów |
6:4 | LZS Czarnocin |
||||
Shot Gun |
11:2 | Sparta II Juniorzy |