Witamy w drużynie

We wczorajszym meczu Naprzodu Skalbmierz z Gladiatorem Krzczonów zadebiutował Rafał Zakrocki. W przeszłości grał jako obrońca reprezentując barwy Wawrzynianki Wawrzeńczyce, Płomienia Kościelec i Pogoni Wronin. Z dwoma pierwszymi klubami rywalizował na poziomie klasy A, z Pogonią natomiast grał w klasie B. Ponadto występował m. in. w krakowskiej Biznes Lidze w sezonach jesień/zima 2012/2013 oraz wiosna-lato 2013. Na mniejszych obiektach może grać zarówno w defensywie, jak również dobrze sprawdza się w ofensywie. Charakteryzuje go siła, szybkość i mocny strzał. Wczoraj zagrał mało z powodu urazu, którego nabawił się w ostatnich dniach, jednak gdy tylko dojdzie do pełni sił, powinien być dużym wzmocnieniem Naprzodu.