Zapowiedź meczu z Edihaftem

Po udanej pierwszej kolejce, przed nami kolejny mecz o ligowe punkty. W sobotę Naprzód Skalbmierz zmierzy się z Edihaftem Bielecki (Czajęczyce). Nasz najbliższy przeciwnik w pierwszym meczu uległ zespołowi Na Bani 3:5. Naprzód w poprzednim sezonie mierzył się z Edihaftem już w 1 kolejce i wygrał wysoko 9:3. Przeciwnik wtedy rozkręcał się z meczu na mecz i po niemrawym początku udało mu się zakończyć ostatecznie sezon na 6 pozycji. Można więc wziąć to za dobry omen przed sobotnim spotkaniem, jednak zespół ze Skalbmierza ma przystąpić do niego z brakami kadrowymi. Za granicę wyjeżdża Łukasz Jędruch, który wróci prawdopodobnie co najmniej pod koniec roku, swoją absencję zapowiedział Kuba Pozłótka i Wojtek Ochendóżka. Mimo wszytsko na szczęście ma kto ich zastąpić, tylko żeby oni dopisali :)

W drużynie Edihaftu grają przede wszytskim zawodnicy, którzy na co dzień reprezentują barwy grającej w małopolskiej klasie B Agricoli Klimontów, z grającym trenerem Eugeniuszem Śpiewakiem na czele.

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na mecz Naprzód Skalbmierz - Edihaft Bielecki w najbliższą sobotę o godzinie 15:11 na hali w Kazimierzy Wielkiej przy ulicy Tadeusza Kościuszki 13.