Przed meczem z Na Bani

Czy jutro z Na Bani skalbmierzanie zmyją kompromitację po ostatnich wydarzeniach? Zadanie łatwe nie będzie, tym bardziej, że przeciwnik jest oskrzydlony zwycięstwem nad niepokonaną wówczas Włostowianką.
Na Bani zajmuje 6. pozycję; do tej pory ma na koncie 13 punktów i wciąż liczy się walce o rundę play-off, tracąc do 4. miejsca na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej tylko dwa punkty. Od początku zespół ten, którego kadra opiera się na zawodnikach A-klasowej Nidzicy Dobiesławice prezentuje stabilną formę, co pokazują wyniki.
Ostatni i jedyny mecz pod takim szyldem, bo jak wiadomo zawodnicy tworzyli razem w przeszłości kilka innych zespołów i rywalizowali w PLF, Na Bani z Naprzodem Skalbmierz rozegrało w listopadzie 2018 roku w II lidze wygrywając wówczas 6:2.